2 Bilder
, "Landschaft, Bauernhof", monogrammiert und datiert KW 27, C. Hartmann 880, Aquarelle/Karton, ca. 18 x 18 cm und 17 x 24 cm, Glas, gerahmt, Rahmen etwas beschädigt
Expert: Christian Wiesinger
01.09.2010 - 15:00
- Vyvolávací cena:
EUR 70,-
2 Bilder
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Kunst & Antiquitäten |
Datum: | 01.09.2010 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 23.08. - 01.09.2010 |